UMYWALKA RĘCZNIE WYKONANA Z LITEGO DREWNA 4

Cena: 4 000,00 zł 4000.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Kod produktu: UMDRE4

Opis

Umywalki  to unikatowy dizajn, powstają w małej pracowni artystycznej. Tworzone są ręcznie jako pojedyncze autorskie projekty z naturalnego drewna, nie klejonki.  Każda  umywalka tworzona  jest  ze specjalnie  wybranego do tej formy pnia.  Pierwszym etapem jest  uformowanie samej misy, po wstępnym wycięciu kształtu piłą, kształt jest tworzony przy pomocy siekier,  dłut. Umywalki z tej pracowni nie wychodzą z kopiarki CNC. Każdy może mieć pewność, że jego umywalka jest niepowtarzalna.  Następnym krokiem jest suszenie. Drewno musi być wysuszone poniżej norm dla drewna użytkowego, by proces nasączania (impregnacji) był jak najbardziej  dogłębny.  Umywalki nie są zabezpieczone powierzchniowo przez  pomalowanie,  tylko przez nasączanie żywicami – ten proces nazywa się STABILIZACJĄ. Finalne wykończenie to cztery powłoki z dwóch różnych żywic, których połączenie  daje wszechstronną ochronę.

Ponieważ umywalki wykonywane są z naturalnego drewna a nie klejonki , drewno może samoistnie zapracować, uwolnić jakieś wewnętrzne naprężenia. Uszkodzenia powstałe z tego powodu - nie mechaniczne i z użytkowania- podlegają naprawie. Przesłanie na koszt użytkownika , naprawa darmo.

Parametry użytkowe tych umywalek są identyczne z parametrami umywalek, wanien czy brodzików akrylowych, kompozytowych. Wykorzystane żywice są stabilne chemicznie, czyli  nie wchodzą w reakcje,  są odporne na substancje aktywne – żrące.  Używanie odkamieniaczy, środków dezynfekujących nie stanowi problemu.  Zaleca się nieużywanie czyścików czy drucianek, mogą mechanicznie uszkodzić powłoki,  rysując je.   Wykorzystana technologia jest identyczna z technologią budowy jachtów,  rur w Aquaparkach, posadzek przemysłowych czy zbiorników na substancje żrące.

Transport gratis 

 

Możliwe indywidualne wymiary - prosimy o kontakt mailowy 

francjaelegancja.com.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl